Hasta Yorumları

Dr. Cahide Topsakal Hasta Yorumları
Selim 1774 gün önce
SelamünAleyküm, yaklaşık 9 ay önce Cahide Hanıma gittim. Doktor Hanım muayene ederken bile ayağımdaki kuvvet kaybını anlattı. Detaylı çekim istedi. Çekimden sonra ameliyat olmam gerektiğini ve önümdeki sürecin çok kısa zamanda olmam gerektiğini söyledi. Detaylı görüşüp memleketime dönüş yaptım. 1 ay sonra sağ tarafım komple felç oldu. Acil olarak doktor hanımın muayenesini aradım. Onunla ilgili beni acil olarak çağırdılar. Bu durumu riske atamayız dediler. Ben 3 gün sonra anca uçak biletimi ayarlayıp doktor hanımın yanına gittim. Ertesi gün doktor hanım ameliyatıma girdi. Ameliyatım çok başarılı geçti. Şuan tamamen toparlandım. Normal yaşantıma döndüm. Herşey mükemmel oldu. Sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğim. Allah ne muradınız varsa versin.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Yiğit 1776 gün önce
Merhaba, Ben 12 yaşında belimden bir rahatsızlık yaşadım. Gittiğim doktor bel kayması ve fıtık olduğunu söyledi. Ama yaşım küçük olduğu için ameliyatı yapılamayacağını söyledi. Bu zaman zarfında ben daha kötüye gittim. 18 yaşıma geldiğimden ilk ameliyatımı geçirdim. Başlarda biraz iyi oldum. Daha sonra gene kötüye gitmeye başladım. Durumu iza ettim doktoruma sen psikolojik yapıyorsun dedi. Bir süre idare ettim. Ama daha fazla kötüleşince başka yerde 2. Operasyonumu geçirdim. Burada da aynı problemlerle karşılaştım. Anlayacağınız 4 kere ameliyat geçirdim. Daha sonra doktor Cahide Hanımı annem televizyonda görmüş bununla ilgili doktor hanımı anlattı. Muayene randevusu aldık ve gittik. Ve asıl problemin Dar Kanal olduğunu söyledi. 5.ameliyatımı doktor Cahide Topsakal yaptı. Bugünle tam 1 sene oldu. Bana Doktorluğun yanı sıra annelik ve ablalık yaptı. Şuan çok çok iyiyim elleriniz dert görmesin.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Nalan 1777 gün önce
Öncelikle herkese Merhaba, Doktor hanımın muayenesini aradım. Annemin çok kötü olduğunu ve yatalak hasta olduğunu söyledim. Ve doktor hanımla görüşmek istedim. Doktor hanımın asistanı konuyla ilgili yardımcı oldu. Hastayı getirmemi istedi. Çünkü hastanın bir şekilde muayene olması gerekiyor dedi. Arabanın arkasında annemi getirdik. Doktor hanım otoparka inip muayenemizi gerçekleştirdi. Durumumuz iyi olmadığından dolayı doktor hanım kendisi ambulans ayarlayıp bizi özel çekime gönderdi. Ordaki işlerimizi bizzat kendisi takip etti. Bütün sonuçlarımızı kendisi değerlendirip annemi aynı gün içerisinde ameliyata aldı. Gerekli operasyonu yapıldı. Şuan 6 aylık kontrole gideceğiz. Hayal bile edemeyeceğimiz durumdayız şuan. Çünkü annem sağlıklı bir şekilde artık yürüyor. Yaptığımız dualar doktor hanımın yaptığı ameliyatın yanında bile az kalır. Sizi çok seviyorum.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Deniz 1781 gün önce
Canım doktorum Cahide Topsakal, bundan 15 sene önce olduğum ameliyattan dolayı büyük sıkıntılar yaşadım. Almanya’dan doktor Cahide Hanıma ulaştım. 2 ay öncesinden muayene randevusu aldım. Ve muayeneye gittim. Doktor hanım gerekli muayeneyi yaptı. Ve sıkıntımın belde olmadığını söyledi. Farklı çekimler istedi. Gün içerisinde çekimleri yaptırdık. Ertesi gün kontrole gelmemi söylediler. Kontrole girdim. Aslında daha önceden olduğum ameliyat gereksizmiş. Yaptırdığı bütün işlemlerde MS olduğumu söyledi. Kendi branşı olmadığı için beni çok iyi bir doktora yönlendirdi. Tedavi sürecim başladı. Şuan kendimi çok çok iyi hissediyorum. Sürekli benimle bağlantı halindeler. Bana verilen bu kadar değeri ve emekleri asla unutmayacağım. Herzaman için önünüzde saygı ile eğiliyorum.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Nagihan 1789 gün önce
Sayın Cahide Topsakal, öncelikle başarılarınızın devamını diliyorum. Bundan 3 ay önce doktor hanıma ameliyat oldum. Durumum çok kötüydü. Sürekli doktorlara gidiyordum. Sana yapılacak bi şey yok diyip, beni gönderiyorlardı. Beni zorlu bir hayata bıraktılar. Daha sonra doktor hanımı televizyonda gördüm. Bu beni kurtaracak diye içime umut düştü. Aradım numarasını buldum, randevu sistemi doluydu. Asistanı bana yardımcı olabileceğini söyledi. 3 gün sonra randevuya çağırmak için aradılar. Muayeneye gittim çok güzel bir muayeneden geçtim. Bütün işlemlerim yapıldı. Ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ve ben doktor hanıma artık umudumun olmadığını söyledim, doktor hanım bana hiç bi şey umutsuz değildir diyerek sarıldı. Ve ameliyata karar verip ameliyat oldum. Hastanedeki o yürüyüşümü tarif bile edemem. 6 senenin sonunda yürüyebildim. Allah razı olsun. Rabbim yolunuza taş koymasın. Allaha emanet olun güzel yürekli doktorum.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Nalan 1797 gün önce
Yaklaşık 3 ay önce gittiğimiz ve olağanüstü başarılara imza atan Dedemi 10 yıl önceki haline geri çeviren basında ki kötü yorumlara inat Allah razı olsun sizden ve tüm çalışanlardan
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Sezgin 1803 gün önce
İnternette yapılan kötü karalamalara aldanmayın Doktor hanım işinin ehli ve çok başarılı bir Türk hekimi.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Ayşe 1812 gün önce
Belinde sinir sıkışması nedeniyle yürüyemeyen annemi Mardin’den alıp Cahide hanıma götürdüm tedavi süresi boyunca hem bir hekim hem ailen biri gibi ilgilenen hem de şifa dağıtan bence dünya çapında bir hekimimiz.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Sevim 1822 gün önce
Trafik kazası sonucu ağabeyim değnekler ile bitmek bilmeyen hastane gezintileri harcanan onca para ve eş dost tavsiyesi ile tanıştığımız Sevgili Dr. Cahide Topsakal ağabeyimi değneklerinden kurtarıp yeniden eski hayatını sürdürmesini sağladı ve daha nicelerine sağlık dağıtan mükemmel kadın Allah razı olsun.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Gökhan 1828 gün önce
Tesadüfen Televizyonda görüp annem için gittiğimiz de hiç umudumuz yoktu fakat Cahide hanım yılların tecrübesiyle annemi eski sağlığına kavuşturdu Allah razı olsun.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Hasan 1838 gün önce
Babamı mucizevi bir şekilde iyileştiren samimi,içten sıcak Türkiye’nin En iyi doktorlarından Cahide Topsakal iyi ki var.
Dr. Cahide Topsakal Bel Fıtığı Hasta Yorumları
Meryem 1854 gün önce
Yürümekte zorlanan annemi iyileştirip ayağa kaldıran Cahide Topsakal Allah razı olsun.